instagram    facebook    linkedin
 

pucolano

Tvoříme malosériové designové prvky pro architekturu a interiérový design. Ikonickým materiálem je pro nás beton, který ručně formujeme do různých podob.
 
Čerpáme zkušenosti z prvotní fáze vlastního vývoje, což nám umožňuje využití získaných zkušeností při realizaci náročných projektů. Věříme betonu, který se postará o zhmotnění těchto myšlenek pro další generace.

 

Ruční výroba

Každý produkt je ručně vyroben. Pro dosažení nejvyšší kvality věnujeme každému výrobku desítky hodin práce.

Na míru

Formujeme Vaši myšlenku a vyrábíme produkty na míru. Nehledáme přitom jednoduchou cestu, ale snažíme se splnit zadání do detailu.

 

Design

Věříme v jednoduchý a funkční design. Naše produkty ve spolupráci s designery jsou toho výsledkem.

Původ

Používáme přírodní materiály a záleží nám na prostředí, ve kterém žijeme. Tyto hodnoty se snažíme dodržovat i při výrobě našich produktů.

Odkaz

Snažíme se propojit naše řemeslo s moderním designem. Tato myšlenka charakterizuje malosériovou výrobu, kdy jsou naše výrobky odkazem našeho snažení.

 

Originalita

Povaha betonu předurčuje unikátnost našeho každého výrobku. Nikdy nejsme schopni vyrobit totožnou kopii stejného produktu, a proto je každý výrobek jedinečný originál.

Inovace

Pracujeme s inovativním materiálem, který nám technicky umožnuje vytvořit i složité návrhy. Tuto výhodu se snažíme vyzdvihnout a využít pokrok v náš prospěch.

Všestrannost

Beton nám umožňuje pracovat bez omezení. Je tedy plně možné rozvinout konkrétní myšlenku, kterou zformujeme do reálných obrysů.

 
 

Tvoříme prostor!

Naší filozofií není tvořit pouze objekty, ale vnímáme svět kolem sebe jako prostor, kterého jsme součástí. Proto se zamýšlíme nad každým produktem a smyslem jeho použití v daném prostoru. Naše jednotlivé produkty jsou vytvořeny tak, aby se navzájem doplňovaly a vytvářely místo, které budou v souladu s těmito hodnotami.

© Pucolano s. r. o. | Programing by nowonet media s. r. o. | designed by magnetico