instagram    facebook    linkedin
 

O nás

Firma pucolano je výrobcem prefabrikovaných dílců z ultra vysokohodnotného betonu. Specializujeme se na výrobu profilových dílců, fasádních dílců, soklových prvků, schodnic a parapetů.

 

Rovněž máme velké zkušenosti s výrobou architektonických prvků do interiéru.

 

Historie

Pucolano bylo založena v roce 2016. V ranné fázi se společnost zaměřovala především na vývoj vlastní receptury betonové směsi a výrobu interiérových prvků pro architekturu. V pozdější fázi byl výrobní program rozšířen o exteriérové funkční výrobky, které nyní tvoří portfolio společnosti.

Vize

Společnost neustále usiluje o inovaci stávajících výrobků s cílem maximalizovat jejich užitnou hodnotu. Společnost se proto i nadále věnuje vlastnímu vývoji a pravidelně bude rozšiřovat své portfolio o nové produkty.

 

Cíle

Z hlediska zvyšování nároků na přesnost výroby a zlepšování vlastností samotných produktů se společnost snaží zdokonalit výrobní postupy s cílem maximálně automatizovat výrobní proces. 

 
 

Individuální přístup

 

Vždy poskytuje zákazníkovi plný servis. Komunikujeme technické řešení daného projektu a poskytujeme klientovi zpětnou vazbu. Samozřejmostí je příprava vzorků nebo výroba vzorového mock-upu.

© Pucolano s. r. o. | Programing by nowonet media s. r. o. | designed by magnetico